Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Сайт ДНЗ "Веселка" с. Гаврилівки


Середа, 26.06.2019, 13:28

1. Загальні положення

1.1.  ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА – САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ВЕСЕЛКА» ГАВРИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ        (скорочена назва — ДНЗ(ЯС) КТ «ВЕСЕЛКА» ГАВРИЛІВСЬКОЇ С/Р.), є правонаступником      Гаврилівського дошкільного навчального закладу ясел – садка комбінованого типу «Веселка», який створено на підставі рішення Вишгородської райдержадміністрації від   19 січня 1998р. № 27

1.2 ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ВЕСЕЛКА» ГАВРИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  (далі – Дошкільний заклад) за КОПФГ є комунальна організація ( установа, заклад).

           1.3Місцезнаходження  дошкільного  закладу:

вул.Садова 17

с.Гаврилівка

Вишгородський р-н

Київська область

07350;

телефон: 3-42-74

          1.4.Дошкільний заклад є неприбутковою організацією і фінансується з місцевого бюджету.

          1.5. Засновник  дошкільного закладу - Гаврилівська сільська рада.

Засновник здійснює фінансування дошкільного закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво й ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

1.6. Дошкільний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Законом України № 2442-УІ «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», Положенням про дошкільний навчальний заклад України ( далі – Положення), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. № 305, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом.

1.7. Дошкільний навчальний заклад є юридичною особою, має печатку і штамп встановленого зразка, бланки з власними реквізитами, реєстраційний рахунок в органах Державного казначейства та індефікаційний номер.

1.8. Головною метою дошкільного навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення  умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

1.9. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямовується на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

·       збереження та зміцнення фізичного й психічного здоров’я дітей;

·       формування всебічно розвиненої особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів дітей;

·       надання кваліфікаційної допомоги дітям з вадами мови;

·       забезпечення соціальної адаптації  та готовність продовжувати освіту;

1.10. Дошкільний  заклад самостійно приймає  рішення і здійснює діяльність у межах компетенції, передбаченої чинним законодавством,  Положенням та  Статутом.

1.11. Дошкільний  заклад несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:

·       реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту»;

·       забезпечення рівня дошкільної освіти згідно з державними вимогами до її змісту, рівня та обсягу;

·       створення безпечних та нешкідливих умов розвитку, виховання, навчання дітей, режиму роботи, умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно – гігієнічних вимог, забезпечення їх дотримання;

·       формування у дітей гігієнічних навичок та основ здорового способу життя, норм безпечної поведінки;

·       сприяння збереженню та зміцненню здоров’я, розумовому, психічному і фізичному розвитку дітей;

·       здійснення соціально-педагогічному патронату, взаємодії з сім’єю, поширенню серед батьків психолого-педагогічних та фізіологічних знань про дітей дошкільного віку;

·       дотримання фінансової дисципліни й збереження матеріально-технічної бази.

                 1.12. Взаємовідносини між дошкільним  закладом з юридичними та фізичними особами визначаються угодами, що укладені між ними.

     2. Комплектування дошкільного  закладу

2.1. Дошкільний  заклад розрахований на чотирнадцять груп, 223 місця

2.2. Групи комплектуються за одновіковими,  мовленнєвими ознаками, але можливі різновікові (сімейні), якщо дітей одного віку недостатньо або є інші причини.

2.3. У дошкільному  закладі  функціонують  групи: загального розвитку, спеціальна група санаторного типу, чергова група. Можуть функціонувати групи короткотривалого перебування,  соціально-педагогічного патронату, прогулянкові, вихідного дня.

2.4. Дошкільний заклад має групи з денним режимом перебування, проте може організовувати групи з різним режимом перебування дітей ( за потребою, на підставі заяв батьків).

2.5.Дошкільний заклад здійснює соціально-педагогічний патронат сімей, діти яких не відвідують дошкільний заклад в закріпленому освітньому просторі.

2.6. Діти, які перебувають в дошкільному закладі в групі короткотривалого перебування чи під час соціально-педагогічного патронату беруться на облік в цьому закладі.

2.7. Наповнюваність груп дітьми становить:

 15 дітей – ясельного віку;

 20 дітей – дошкільного віку;

 15 дітей – різновікового віку;

 15 дітей - спеціальна  група санаторного типу 

 15 дітей в оздоровчий період.

2.8.Прийом дітей до дошкільного   закладу здійснює його керівник упродовж календарного року.  Зарахування до дошкільного  закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють. Вони також мають пред’явити:

·        медичну довідку з висновками лікаря про стан здоровя дитини, про те, що дитина може відвідувати дошкільний заклад;

·        довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

·        свідоцтво про народження дитини;

·        документ для встановлення батьківської плати за харчування;

·       для зарахування до санаторної групи додатково надається висновок     лікаря-педіатра

2.9. За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі за таких обставин:

·       хвороба дитини;

·       карантин;

·       санаторне  лікування  дитини;

·       відпустка батьків або осіб, які їх замінюють;

·       літній оздоровчий період (75 днів).

2.10. Відрахування дітей із дошкільного  закладу може здійснюватися:

·       за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

·       на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, який унеможливлює її подальше перебування у дошкільному закладі цього типу;

·       у разі без поважної відсутності дитини протягом двох місяців;

·       у разі несплати без поважних причин батьками, або особами, які їх замінюють плати за харчування дитини протягом двох місяців.

·       забороняється безпідставне відрахування дитини з дошкільного закладу.

2.11. Адміністрація  дошкільного  закладу зобов’язана  повідомити батьків або осіб, які їх замінюють про відрахування дитини не менше як за 10 календарних днів.

2.12.Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування нових груп здійснюється наприкінці  оздоровчого періоду (серпень), або на початку (червень).

 3. Режим роботи дошкільного  закладу

3.1. Дошкільний  заклад працює за п’ятиденним  робочим  тижнем протягом    9 годин .

Вихідні дні — субота, неділя, святкові.

3.2. Щоденний графік роботи дошкільного  закладу: з 8.00. до 17.00. Чергова група – з 7.15 до 8.00 вранці, та з 17.00 до 17.45 в вечірні години.

3.3.При потребі за рішенням власника може встановлюватися  інший режим роботи.

4. Організація освітнього процесу в дошкільному закладі

4.1. Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня й закінчується 31 травня наступного року. Оздоровчий період у дошкільному  закладі триває з 1 червня по 31 серпня.

4.2. Дошкільний  заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

4.3. План роботи дошкільного  закладу схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується керівником дошкільного  закладу і погоджується районними відділом освіти Вишгородської  райдержадміністрації.

План роботи дошкільного  закладу на оздоровчий період погоджується з  територіальною Вишгородською санітарно-епідеміологічною службою та районним відділом освіти Вишгородської райдержадміністрації.

4.4. У дошкільному  закладі визначено українську мову навчання і виховання дітей.

4.5. Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція) затверджений наказом МОН молоді та спорту України №615 від 22.05.2012р.та реалізується згідно з Державною базовою програмою

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний хостинг uCoz